Hakkımızda

Müşterilerimize,üretimlerini en iyi kalite ve maliyet sunmaları ve üretim verimliliklerini yükseltmeleri için yardımcı olmakta; pek çok endüstri, güvenlik ve inşaat sektöründe dünya kalitesinde hizmetler sunmaktayız.

Vizyonumuz

“Önce insan” felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek, müşteri odaklı bir yaklaşımla mühendislik alanında Türkiye’de ve Dünya’da lider konumuna yükselmektir.

Misyonumuz

Ciddi-titiz-tutarlı özelliklerimizle “Alanında Güvenilir İsim” olarak kaliteli üretimler yapmak, anahtar teslim komple kontrol sistemleri kurmak, güvenilir bir hizmet sonrası teknik destek vermektir.

Değerlerimiz

Etha, rekabetin olduğu günümüz iş dünyasında şirketleri birbirinden ayıran noktanın kaliteye olan bağlılık olduğunun bilincindedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini karşılamak öncelikli hedefimizdir.

Projenin her aşamasında yüksek  performans ve arzu edilen kaliteyi sağlayabilmek için profesyonel Etha Mühendislik çalışanları sürekli olarak müşterilerimizle  interaktif iletişimdedir. Etha Mühendislik olarak müşteri memnuniyetini saha içinde  ve dışında yaptığımız görüşmelerle düzenli olarak ölçmekte ve  sürekli iyileştirme anlayışı ile servis kalitesini sistemli bir şekilde  geliştirmekteyiz.

Etha Video

Etha Mühendislik olarak, yaptığımız her projenin arkasındayız.

Videoyu İzle