İklim Dolap ve Odaları

Etha; iklimlendirmede, endüstri ve tarım sanayisinin gereksinim duyduğu yüksek teknolojinin geliştiricisi ve aynı zamanda uygulayıcısıdır.

Oluşturmuş olduğumuz iklim dolabı ya da iklimlendirme odalarında “maksimum kalite maksimum güvenlik” ilkesinden taviz vermeden müşterilerimizin her isteğini en ince detayına kadar incelemekte ve söz konusu olan müşteri taleplerinden her bir talebi tek tek ele alarak, talebe uygun çözümler oluşturmaktayız.

Üretimlerimiz arasında yer alan, bitki büyütme dolapları, biyolojik inkübatörler ve özel uygulama araştırma odaları Üniversitelerde, tohum şirketleri ve diğer araştırma tesisleri ile fide üretim departmanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Dolap ve oda kontrolleri, en uygun değerlerde minimum sıcaklık ve nem değişimi ile diğer ölçülebilir ve kontrol edilebilir parametrelerin optimum kullanımını en iyi şekilde sağlamak üzere tasarımlanmaktadır. Oluşturmuş olduğumuz özel yazılımımız ile gece gündüz sıcaklık nem çevrimlerinin yanı sıra küresel iklimi tekrarlanabilir şekilde simüle edilmektedir.

Daha detaylı bilgi almak ve talebiniz doğrultusunda uygun çözümler oluşturulması için lütfen bizimle irtibata geçiniz.